Serin Menfez Havalandırma Sistemleri

+90 554 624 66 87

serinmenfez@gmail.com

Ekşioğlu Mahallesi. 35. Sok. No:1 / Çekmeköy | ISTANBUL

ihracat-baslik-yazi
ihracat-resmi

/

İHRACAT​​

Firmamız tüm Personeli ile Kumaş üretiminden, Ev Tekstili ürün imalatına ve teslimata kadar son derece hızlı ve azaltılmış bürokrasi ile sonuç odaklı çalışmaktadır. İhracat Sistemimiz Türkiye Cumhuriyeti resmi devlet sistemi E-devlet, e-irsaliye, e-fatura, e-arşiv ile son derece uyumlu çalışmaktadır. E-arşiv ve e devlet fatura sistemleri ile ürün ve işlem takibini son derece titiz bir şekilde yapabilmekte, devletimizin sunduğu dijital sistemlerle uyumlu teknolojik altyapıya sahiptir. 

Sipariş al, stok kontrolü yap, teklif ver, ödeme al, gümrükleme yap, gönder esasına dayalı iş akışı ile bir kaç saat içerisinde dünyanın her yerinden sipariş alabilmektedir. Aylık 150 bin üretim ve ihracat kapasitesinden dolayı ürünlerin stokta bulunmaması vb. sorunlar  yaşanmaksızın Sipariş tamamlanır, tamamlanmaz sevkiyat aşamasına geçebilme başarısına ulaşmıştır. 

Dünyanın en uzak noktalarına mümkün olan en kısa zamanda teslimat yapılmaktadır.  İş akışı sayesinde müşterilerimiz için en zahmetsiz ve güvenli yurtdışı satış şekli olduğu ifade edilmektedir. İhracat müşterilerinizin coğrafi çeşitliliği arttıkça ürün çeşitliliği ve ürün gamını da genişletiyoruz. Uluslararası güvenli ve garantili ödeme yöntemleri ile çalışıyoruz. Anlık olarak ödemenin hesaba geçip geçmediğini müşterimize bilgi veriyoruz. İhracatta peşin ödeme ve dövizle ödeme kolaylıkları ve indirimleri sağlıyoruz. Müşteri temsilcilerimize yapacağınız yüksek adet tekliflerine bağlı indirimler, peşin ödeme indirimleri gibi seçenekleri sunuyoruz. 

 

İhracat müşterilerimizin proforma fatura taleplerinde gerekli kolaylığı sağlıyoruz. Teslimat sırasında kontrol kolaylığına katkı sağlayacak şekilde yüksek siparişlerde çeki listesi oluşturuyoruz. İş Sürekliliği olan müşterilerimiz için XML entegrasyonları, Online Sipariş, Yapay Zeka ile Sipariş Sistemi konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Yüksek Adetli ve Sürekli İşbirliği içerisinde olduğumuz müşterilere haftalık ve aylık, yıllık sunumlar, raporlar, bilgilendirmeler yapılmaktadır. İhracatta mümkün olan en düşük gümrük masrafları, navlun masrafları için tüm kolaylıklar sağlanmakta birim maliyetlerinin düşürülmesi ve maksimum karlılık oranı sunulabilmesi için çok ciddi çalışmalar yapılmaktadır. 

Gümrük ve Kargo Anlaşmaları olan müşterilerimize fabrikadan teslimat kolaylıkları ve indirimleri sağlıyoruz. İhracatta üretim sürecinin termine uyumu son derece önemli olup, firmamız yüksek üretim kapasitesi sayesinde temrin sürelerini kusursuz şekilde yerine getirebilmektedir. İhracatta en önemli husus tecrübe olup firmamız yılların deneyimine sahiptir. Tüm sipariş, evrak, iletişim ve teslimat süreçleri dijital ortamdan sunulmaktadır. İşbirliği yapmak isteyen firma ve ihracata yeni başlayan müşterilerimize yönelik desteklerimiz bulunmaktadır.

 
ihracattr-rs1-img